Astăzi 18-11-2019 sunt: 657 persoane private de libertate

Achizitii publice

Programul anual al achizițiilor publice

2017

PROGRAMUL ANUAL AL ACHIZIŢIILOR PUBLICE PENTRU ANUL 2017

programul anual al achizitiilor publice pentru anul 2017- actualizat in 16.08.2017

programul-anual-al-achizitiilor-publice-actualizat-31.08.2017

PROGRAMUL-ANUAL-AL-ACHIZITIILOR-PUBLICE-SI-ANEXA-CU-ACHIZITII-DIRECTE-21.09.2017

PROGRAMUL-ANUAL-AL-ACHIZITIILOR-PUBLICE-SI-ANEXA-CU-ACHIZITII-DIRECTE-26.09.2017

programul-anual-al-achizitiilor-publice-ACTUALIZAT-10.10.2017

anexa programului anual al achizitiilor publice actualizara la data de 22.12.2017

programul anual al achizitiilor publice actualizat la data de 28.12.2017

Strategia anuala a achizitiilor publice-29.12.2017

2018

PROIECTUL-Programului anual al achizitiilor publice-29.12.2017

Strategia anuala a achizitiilor publice-06.02.2018

Programul anual al achizitiilor publice-06.02.2018

Strategia anuala a achizitiilor publice-26.02.2018

Programul anual al achizitiilor publice-26.02.2018

Strategia anuala a achizitiilor publice-02.03.2018

Programul anual al achizitiilor publice-02.03.2018

Programul anual al achizitiilor publice-30.03.2018

Programul anual al achizitiilor publice-11.06.2018

Strategia anuala a achizitiilor publice-15.06.2018

Programul anual al achizitiilor publice-15.06.2018

Programul anual al achizitiilor publice-25.06.2018

Programul anual al achizitiilor publice-09.08.2018

Programul anual al achizitiilor publice-09.10.2018

Programul anual al achizitiilor publice-14.11.2018

Programul anual al achizitiilor publice-07.12.2018

Programul anual al achizitiilor publice-28.12.2018

2019

Proiect – Programul anual al achizitiilor publice si anexa – 20.12.2018

Programul anual al achizitiilor publice si anexa – 11.04.2019

Programul anual al achizitiilor publice si anexa – 27.05.2019

Programul anual al achizitiilor publice si anexa – 08.07.2019

Programul anual al achizitiilor publice si anexa – 26.07.2019

Programul anual al achizitiilor publice si anexa – 30.08.2019

Bugetul Penitenciarului Botosani nr 53065 din 25 09 2019

 

Centralizatorul achizițiilor publice

2017

situatia achizitilor publice pentru perioada 01-31.01.2017

situatia achizitilor publice pentru perioada 01-28.02.2017

situatia achizitilor publice pentru perioada 01-31.03.2017

situatia achizitilor publice pentru perioada 01-30.04.2017

situatia achizitilor publice pentru perioada 01-31.05.2017

situatia achizitilor publice pentru perioada 01-30.06.2017

SITUATIA ACHIZITIILOR PUBLICE PENTRU PERIOADA 01.07.2017-31.07.2017

situatia-achizitiilor-publice-pentru-perioada-01-31.08.2017

Situatia-achizitiilor-publice-pentru-perioada-01-30.09.2017

situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.10.2017

SITUATIA ACHIZITIILOR PUBLICE IN PERIOADA 01-30.11.2017

situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.12.2017

2018

situatia achizitiilor – Ianuarie 2018

achizitiilor – Februarie 2018

situatia achizitiilor – Martie 2018

situatia achizitiilor – Aprilie 2018

situatia achizitiilor – Mai 2018

situatia achizitiilor – Iulie 2018

situatia achizitiilor – Iunie 2018

situatia achizitiilor – August 2018

situatia achizitiilor – Septembrie 2018

situatia achizitiilor – Noimbrie 2018

situatia achizitiilor – Octombrie 2018

situatia achizitiilor -Decembrie 2018

2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.01.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-28.02.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.03.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-30.04.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.05.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-30.06.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.07.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-30.08.2019

Situatia achizitiilor publice pentru perioada 01-31.09.2019

Contracte de achiziție publică

← Către pagina principală

On this website we use first or third-party tools that store small files (cookie) on your device. Cookies are normally used to allow the site to run properly (technical cookies), to generate navigation usage reports (statistics cookies) and to suitable advertise our services/products (profiling cookies). We can directly use technical cookies, but you have the right to choose whether or not to enable statistical and profiling cookies. Enabling these cookies, you help us to offer you a better experience.